Manchester Powiększ do pełnego rozmiaru

Manchester

Pojemna nylonowa torba do notebooków 15,6" zamykana na podwójny zamek błyskawiczny.Przegroda na notebooka zapinana na rzep, oraz mała kieszonka zapinana na zamek. Z przodu duża kieszeń zapinana na rzep oraz dwie kieszenie zapinane na zamek. Z tyłu duża kieszeń zapinana na zamek oraz pas mocujący na uchwyt walizki. Dostępna w kolorach: niebiesko-zielona, czerwono-czarna, czarna, zielona, niebieska.

Więcej szczegółów

RE02276

Manchester <p><strong>Opis produktu</strong></p> <p>Pojemna nylonowa torba do notebooków 15,6" zamykana na podwójny zamek błyskawiczny. Wewnątrz przegroda na notebooka zapinana na rzep, oraz mała kieszonka zapinana na zamek. Z przodu duża kieszeń zapinana na rzep oraz dwie kieszenie zapinane na zamek. Z tyłu duża kieszeń zapinana na zamek oraz pas mocujący na uchwyt walizki. Wygodne rączki oraz odpinany pasek naramienny o regulowanej długości. Dostępna w kolorach: niebiesko-zielona, czerwono-czarna, czarna, zielona, niebieska.</p> <p><strong>Specyfikacja</strong></p> <ul> <li>Pojemna nylonowa torba do notebooków : 15,6"</li> <li>Zamykana na podwójny zamek błyskawiczny</li> <li>Wewnątrz przegroda na notebooka zapinana na rzep, mała kieszonka zapinana na zamek</li> <li>Z przodu duża kieszeń zapinana na rzep oraz dwie kieszenie zapinane na zamek</li> <li>Z tyłu duża kieszeń zapinana na zamek oraz pas mocujący na uchwyt walizki</li> <li>Wygodne rączki oraz odpinany pasek naramienny o regulowanej długości</li> <li>Dostępna w kolorach: niebiesko-zielona, czerwono-czarna, czarna, zielona, niebieska</li> <li>Wymiary: 28,5 x 31 x 5 cm</li> </ul>
99,99 zł

Opis produktu

Pojemna nylonowa torba do notebooków 15,6" zamykana na podwójny zamek błyskawiczny. Wewnątrz przegroda na notebooka zapinana na rzep, oraz mała kieszonka zapinana na zamek. Z przodu duża kieszeń zapinana na rzep oraz dwie kieszenie zapinane na zamek. Z tyłu duża kieszeń zapinana na zamek oraz pas mocujący na uchwyt walizki. Wygodne rączki oraz odpinany pasek naramienny o regulowanej długości. Dostępna w kolorach: niebiesko-zielona, czerwono-czarna, czarna, zielona, niebieska.

Specyfikacja

  • Pojemna nylonowa torba do notebooków : 15,6"
  • Zamykana na podwójny zamek błyskawiczny
  • Wewnątrz przegroda na notebooka zapinana na rzep, mała kieszonka zapinana na zamek
  • Z przodu duża kieszeń zapinana na rzep oraz dwie kieszenie zapinane na zamek
  • Z tyłu duża kieszeń zapinana na zamek oraz pas mocujący na uchwyt walizki
  • Wygodne rączki oraz odpinany pasek naramienny o regulowanej długości
  • Dostępna w kolorach: niebiesko-zielona, czerwono-czarna, czarna, zielona, niebieska
  • Wymiary: 28,5 x 31 x 5 cm