Smartwallet ALASKA Powiększ do pełnego rozmiaru

Smartwallet ALASKA

e5 ALASKA, uniwersalne, wykonane z ekoskóry etui do telefonu, z funkcją portfela, rozmiar max. do 5" , 12 wzorów, zamykane na rzep, wewnątrz specjalne kieszonki na dokumenty oraz pieniądze, dodatkowa wewnętrzna i zewnętrzna kieszeń zamykana na zamek błyskawiczny, posiada specjalne wejście na jacka od słuchawke, miękka podszewka wewnątrz.

Więcej szczegółów

Smartwallet ALASKA <p><strong>Opis produktu</strong></p> <p>e5 ALASKA, uniwersalne, wykonane z ekoskóry etui do telefonu, z funkcją portfela, rozmiar max. do 5", 12 wzorów, zamykane na rzep, wewnątrz specjalne kieszonki na dokumenty oraz pieniądze, dodatkowa wewnętrzna i zewnętrzna kieszeń zamykana na zamek błyskawiczny,<span> posiada specjalne wejście na jacka od słuchawke, miękka podszewka wewnątrz.</span></p> <p><span><br /></span></p> <p><strong>Specyfikacja</strong></p> <p><span style="color: #767878; font-size: 11px;">Wykonane z ekoskóry.</span><br /><span style="color: #767878; font-size: 11px;">Rozmiar max. do 5".</span><br /><span style="color: #767878; font-size: 11px;">Z funkcją portfela.</span><br /><span style="color: #767878; font-size: 11px;">Miękka podszewka wewnątrz.</span><br /><span style="color: #767878; font-size: 11px;">Zamykane na rzep.</span></p> <p><span style="font-size: 11px; color: #767878;">Specjalne kieszonki na dokumenty oraz pieniądze.</span><br /><span style="font-size: 11px; color: #767878;">Wewnętrzna i zewnętrzna kieszeń zamykana na zamek błyskawiczny.</span><br /><span style="font-size: 11px; color: #767878;">Specjalne wejście na jacka od słuchawke</span><br /><span style="color: #767878; font-size: 11px;">Dostępne w 12 wzorach.</span></p> <div> </div>
39,99 zł

Opis produktu

e5 ALASKA, uniwersalne, wykonane z ekoskóry etui do telefonu, z funkcją portfela, rozmiar max. do 5", 12 wzorów, zamykane na rzep, wewnątrz specjalne kieszonki na dokumenty oraz pieniądze, dodatkowa wewnętrzna i zewnętrzna kieszeń zamykana na zamek błyskawiczny, posiada specjalne wejście na jacka od słuchawke, miękka podszewka wewnątrz.


Specyfikacja

Wykonane z ekoskóry.
Rozmiar max. do 5".
Z funkcją portfela.
Miękka podszewka wewnątrz.
Zamykane na rzep.

Specjalne kieszonki na dokumenty oraz pieniądze.
Wewnętrzna i zewnętrzna kieszeń zamykana na zamek błyskawiczny.
Specjalne wejście na jacka od słuchawke
Dostępne w 12 wzorach.