Kapsułki do czyszczenia zmywarki Powiększ do pełnego rozmiaru

Kapsułki do czyszczenia zmywarki

Usuwa tłuszcz i kamień podczas standardowego cyklu mycia Twoich naczyń, pozostawia zmywarkę czystą i pozbawioną nieprzyjemnych zapachów. 

Więcej szczegółów

RE02566


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Kapsułki do czyszczenia zmywarki <p>Kapsułki do czyszczenia zmywarek<br />Zastosowanie: Usuwa tłuszcz i kamień podczas standardowego cyklu mycia Twoich naczyń, pozostawia zmywarkę czystą i pozbawioną nieprzyjemnych zapachów. Nie musisz już czyścić zmywarki opróżniając całkowicie komorę i nastawiając długi program mycia. Nie trać czasu, wody i pieniędzy – dbaj o zmywarkę podczas mycia naczyń. Rekomendowana częstotliwość stosowania: raz w miesiącu. Przy regularnym stosowaniu przedłuża żywotność zmywarki. Produkt wyłącznie do stosowania w zmywarkach – odpowiedni dla wszystkich typów zmywarek. Sposób użycia: 1. Przed włożeniem do zmywarki usuń z naczyń i sztućców resztki jedzenia. Pamiętaj o układaniu naczyń zgodnie z instrukcją producenta zmywarki, aby nie utrudniać swobodnego obracania się dolnego i górnego ramienia natryskowego. 2. Umieść środek do mycia naczyń w dozowniku. 3. Umieść 1 kapsułkę na dnie zmywarki. 4. Szczelnie zamknij drzwi i uruchom zmywarkę. </p>
0,00 zł

Kapsułki do czyszczenia zmywarek
Zastosowanie: Usuwa tłuszcz i kamień podczas standardowego cyklu mycia Twoich naczyń, pozostawia zmywarkę czystą i pozbawioną nieprzyjemnych zapachów. Nie musisz już czyścić zmywarki opróżniając całkowicie komorę i nastawiając długi program mycia. Nie trać czasu, wody i pieniędzy – dbaj o zmywarkę podczas mycia naczyń. Rekomendowana częstotliwość stosowania: raz w miesiącu. Przy regularnym stosowaniu przedłuża żywotność zmywarki. Produkt wyłącznie do stosowania w zmywarkach – odpowiedni dla wszystkich typów zmywarek. Sposób użycia: 1. Przed włożeniem do zmywarki usuń z naczyń i sztućców resztki jedzenia. Pamiętaj o układaniu naczyń zgodnie z instrukcją producenta zmywarki, aby nie utrudniać swobodnego obracania się dolnego i górnego ramienia natryskowego. 2. Umieść środek do mycia naczyń w dozowniku. 3. Umieść 1 kapsułkę na dnie zmywarki. 4. Szczelnie zamknij drzwi i uruchom zmywarkę.