Kapsułki do czyszczenia pralek Powiększ do pełnego rozmiaru

Kapsułki do czyszczenia pralek

Kapsułka do czyszczenia pralek, neutralizuje nieprzyjemne zapachy, usuwa pozostałości po detergentach nagromadzone w pralce, usuwa kamień z mechanicznych elementów pralki zapewniając jej dłuższe użytkowanie.

Więcej szczegółów

RE00009


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Kapsułki do czyszczenia pralek <p>Kapsułki do czyszczenia pralek<br />Zastosowanie: Kapsułka do czyszczenia pralek, neutralizuje nieprzyjemne zapachy, usuwa pozostałości po detergentach nagromadzone w pralce, usuwa kamień z mechanicznych elementów pralki zapewniając jej dłuższe użytkowanie. Sposób użycia: Włóż kapsułkę do bębna pustej pralki. Włącz program prania na min. 60°C. Rekomendowana częstotliwość stosowania: raz w miesiącu. Produkt wyłącznie do stosowania w pralkach – odpowiedni dla wszystkich typów pralek.</p>
0,00 zł

Kapsułki do czyszczenia pralek
Zastosowanie: Kapsułka do czyszczenia pralek, neutralizuje nieprzyjemne zapachy, usuwa pozostałości po detergentach nagromadzone w pralce, usuwa kamień z mechanicznych elementów pralki zapewniając jej dłuższe użytkowanie. Sposób użycia: Włóż kapsułkę do bębna pustej pralki. Włącz program prania na min. 60°C. Rekomendowana częstotliwość stosowania: raz w miesiącu. Produkt wyłącznie do stosowania w pralkach – odpowiedni dla wszystkich typów pralek.