PŁYN DO SZYB Powiększ do pełnego rozmiaru

PŁYN DO SZYB

Płyn przeznaczony jest do mycia szyb, luster i innych powierzchini szklanych. Dzięki specjalnej formule, skutecznie i szybko usuwaja nawet najbardziej uciążliwy tłuszcz i brud z powierzchni szklanych.

Więcej szczegółów

RE00011


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

7 Inne produkty w tej samej kategorii:

PŁYN DO SZYB <p>Płyn przeznaczony jest do mycia szyb, luster i innych powierzchini szklanych. Dzięki specjalnej formule, skutecznie i szybko usuwaja nawet najbardziej uciążliwy tłuszcz i brud z powierzchni szklanych. Gwarantowane krystalicznie czyste powierzchnie. Sposób użycia: Ustawić końcówkę rozpylacza w położeniu "ON". Rozpylić bezpośrednio na powierzchnię, naciskając mocno na przycisk. Wytrzeć kuchennym ręcznikiem papierowym lub miękką suchą szmatką w celu uzyskania połysku. Po zakończeniu czyszczenia obrócić końcówkę rozpylacza do położenia "OFF" i przechowywać butelkę ustawioną pionowo. Nie stosować na lakierowanym drewnie. W przypadku powierzchni innych niż szkło, lustra, płytki i chrom sprawdzić działanie w mało widocznym miejscu.  </p> <p>Pojemność: 500ml</p>
0,00 zł

Płyn przeznaczony jest do mycia szyb, luster i innych powierzchini szklanych. Dzięki specjalnej formule, skutecznie i szybko usuwaja nawet najbardziej uciążliwy tłuszcz i brud z powierzchni szklanych. Gwarantowane krystalicznie czyste powierzchnie. Sposób użycia: Ustawić końcówkę rozpylacza w położeniu "ON". Rozpylić bezpośrednio na powierzchnię, naciskając mocno na przycisk. Wytrzeć kuchennym ręcznikiem papierowym lub miękką suchą szmatką w celu uzyskania połysku. Po zakończeniu czyszczenia obrócić końcówkę rozpylacza do położenia "OFF" i przechowywać butelkę ustawioną pionowo. Nie stosować na lakierowanym drewnie. W przypadku powierzchni innych niż szkło, lustra, płytki i chrom sprawdzić działanie w mało widocznym miejscu.  

Pojemność: 500ml