ZESTAW BAKTERIOBÓJCZY Powiększ do pełnego rozmiaru

ZESTAW BAKTERIOBÓJCZY

e5 Bakteriobójczy płyn dezynfekujący z mikrofibrą. Przeznaczony do dezynfekcji powierzchni, w szcególności wykonanaych z wrażliwych na alkohol tworzyw sztucznych takich jak: ekrany LCD/PLASMA/OLED w tym ekrany dotykowe, obudowy smartfonów, tabletów, notebooków. Przeznaczony także do dezynfekcji sprzętów i powierzchni w biurach, placówkach edukacyjnych i rekreacyjnych (klub fitness, solaria).

Więcej szczegółów

ZESTAW BAKTERIOBÓJCZY <p>Opis Produktu</p> <p>e5 Bakteriobójczy płyn dezynfekujący. Przeznaczony do szybkiej dezynfekcji powierzchni, w szcególności wykonanaych z wrażliwych na alkohol tworzyw sztucznych takich jak: ekrany LCD/PLASMa/OLED w tym ekrany dotykowe praz obudowy smartfonów, tabletów, notebooków. Przeznaczony także do dezynfekcji sprzętów i powierzchni w biurach, placówkach edukacyjnych i rekreacyjnych (klub fitness, solaria). Produkt może być stosowany do dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością oraz do dezynfekcji powierzchni w zakładach opieki zdrowotnej i innych placówkach związanych z ochroną zdrowia (z wyłączeniem dezynfekcji wyrobów medycznych).Produkt działa bakteriobójczo w czasie 5 minut, bójczo wobec grzybów drożdżopodobnych w czasie 15 minut. </p> <p>W zestawie mikrofibra 20 x 20 cm. </p>
19,99 zł

Opis Produktu

e5 Bakteriobójczy płyn dezynfekujący. Przeznaczony do szybkiej dezynfekcji powierzchni, w szcególności wykonanaych z wrażliwych na alkohol tworzyw sztucznych takich jak: ekrany LCD/PLASMa/OLED w tym ekrany dotykowe praz obudowy smartfonów, tabletów, notebooków. Przeznaczony także do dezynfekcji sprzętów i powierzchni w biurach, placówkach edukacyjnych i rekreacyjnych (klub fitness, solaria). Produkt może być stosowany do dezynfekcji powierzchni mających kontakt z żywnością oraz do dezynfekcji powierzchni w zakładach opieki zdrowotnej i innych placówkach związanych z ochroną zdrowia (z wyłączeniem dezynfekcji wyrobów medycznych).Produkt działa bakteriobójczo w czasie 5 minut, bójczo wobec grzybów drożdżopodobnych w czasie 15 minut. 

W zestawie mikrofibra 20 x 20 cm.